Contact

Ivm de zomerstop is het bureau NPO-fonds gesloten van 26 juli t/m 13 augustus 2021.


Bezoekadres

Bart de Graaffweg 2 
1217 ZL Hilversum

Postadres
Postbus 26444 
1202 JJ Hilversum

 
Ook voor het opvragen van logo's of aanmelding voor onze nieuwsbrief mail je naar:
 

Bureau NPO-fonds

Hanneke Bouwsema - algemeen secretaris
secretaris audio
Email: hanneke.bouwsema@npo.nl

Kaisa Kriek - secretaris 
secretaris video - documentaire
Email: kaisa.kriek@npo.nl

Jenny Booms - secretaris
secretaris video - drama
Email: jenny.booms@npo.nl
(di, wo)

Inge de Leeuw - secretaris
secretaris talent
Email: inge.de.leeuw@npo.nl
(di, wo)

Alexander Djeranian - controller
Email: alexander.djeranian@npo.nl
(ma, di, wo)

Annelie Loos - stafmedewerker
Email: annelie.loos@npo.nl

Jiska van Nimwegen - bureaumedewerker
Email: jiska.van.nimwegen@npo.nl
(di, wo, do)