Contact

Bezoekadres
Bart de Graaffweg 2 
1217 ZL Hilversum

Postadres
Postbus 26444 
1202 JJ Hilversum

 
Ook voor het opvragen van logo's of aanmelding voor onze nieuwsbrief mail je naar:
 

Bureau NPO-fonds

Hanneke Bouwsema - algemeen secretaris
secretaris audio
Email: hanneke.bouwsema@npo.nl

Kaisa Kriek - secretaris 
secretaris video - documentaire
Email: kaisa.kriek@npo.nl

Jenny Booms - secretaris
secretaris video - drama
Email: jenny.booms@npo.nl
(di, wo)

Yassin Karmoudi - secretaris
secretaris talent
Email: yassin.karmoudi@npo.nl
(ma, wo)

Merel Blom - controller
Email: merel.blom@npo.nl
(ma, di, wo)

Aarti Zia - Brands - management - assistente
Email: aarti.zia@npo.nl
(wo, do, vr)