Contactpersonen omroepen voor de talentregelingen

Aanvragen bij het NPO-fonds kunnen alleen door een landelijke publieke omroep worden ingediend.
Dus heb je als maker of team een mooi plan, neem dan contact op met de omroep die mogelijk het best bij het plan past en praat verder met hen.
Kom je er niet uit, aarzel niet en neem contact op met het fonds, dan proberen we je verder te helpen.
Yassin Karmoudi is in oktober 2021 bij het fonds gestart als talentsecretaris, je kan hem contacten via yassin.karmoudi@npo.nl


Talentregelingen video drama

Om meer te lezen over de webdrama-profielen van de omroepen klik je hier.

AVROTROS
Voor de webserieregeling: Ellen Dorrestein - ellen.dorrestein@avrotros.nl
Voor de onderzoeksregeling: Mylene Verdurmen - mylene.verdurmen@avrotros.nl

BNNVARA
Robert Kievit - dramatalent@bnnvara.nl

EO
Eveline Groeneveld - eveline.groeneveld@eo.nl

HUMAN
Kees Vlaanderen - Kees.Vlaanderen@human.nl

KRO-NCRV (alleen onderzoeksregeling)
Mascha van Erven - mascha.vanerven@kro-ncrv.nl

NTR
Marina Blok - drama@ntr.nl

Omroep MAX (alleen onderzoeksregeling)
Nicolette de Wolf - Nicolette.de.Wolf@omroepmax.nl

VPRO
Martien Vlietman - m.vlietman@vpro.nl

 

Talentregelingen video documentaire

AVROTROS
Syrine Krabman - syrine.krabman@avrotros.nl

BNNVARA
Sjoerd van den Broek - sjoerd.van.den.broek@bnnvara.nl

EO
Sharona Buijert - sharona.buijert@eo.nl

HUMAN
Joachim van Trommel - joachim.van.trommel@human.nl

KRO-NCRV
Voor 3LAB kort: Michiel Brongers - doctalent@kro-ncrv.nl
Voor de onderzoeksregeling: Jelle Peter de Ruiter - 2doc@kro-ncrv.nl

NTR
Astrid Prickaerts - astrid.prickaerts@ntr.nl

VPRO
Karen van Dijk - k.van.dijk@vpro.nl
Petra Vermeulen - p.vermeulen@vpro.nl