09 september 2021

NPO-fonds, kansen voor talent

NFF Prof Special op zaterdag 25 september, 10:30 - 12:30
Live in de Blauwe Zaal, SSBU en via een online stream.
We nodigen je van harte uit voor onze NFF Prof Special waarin het fonds de nieuwe talentregelingen aan de hand van een aantal inspirerende casestudies presenteert.

De eerste resultaten van 3LAB Korte Films worden door Jos Arthursen (3LAB0 en deelnemers gepresenteerd, er is een panel over de Webserieregeling met de teams en workshopleider Martijn Winkler, en Maaik Krijgsman en Luca Izeboud vertellen over hun bijzondere Team Up samenwerking.
Ook kijken we vooruit naar de nieuwe Mid-length regeling die volgend jaar van start gaat. Martin Koolhoven, Martien Vlietman (VPRO) en Suzanne Kunzeler (NPO) lichten de regeling toe die in 2022 in het teken staat van genrefilms, en Koolhoven maakt de namen van de zes geselecteerde deelnemers bekend.

Nelly dos Reis neemt de presentatie van de ochtend voor haar rekening. Met 'Liever Kroes' is zij een van de eerste nieuwe filmmakers die in het kader van 3LAB Korte Films een documentaire maakt.

Je bestelt je gratis ticket op filmfestival.nl

Er zijn 2 soorten tickets: 

  • Live op locatie, Blauwe Zaal - Stadsschouwburg.
    Er zijn een beperkt aantal kaarten voor het live aanwezig zijn bij het programma.  
  • Online stream, waar je ook bent.
    Via je Mijn NFF account ga je eenvoudig naar het programma vanaf 15 minuten voor aanvang.

Graag tot de 25ste!

Hanneke Bouwsema
NPO-fonds