Overzicht

Web & Talent

Liggen jouw interesse en expertise op het gebied van webproducties en richt jij je op een publiek dat zich voornamelijk online bevindt?

We hebben te maken met een sterk veranderend medialandschap. Het NPO-fonds wil met diverse webregelingen starters, talent met enige ervaring en gevestigde makers aanmoedigen om verhalen te maken voor een jongere doelgroep.

Het fonds kent drie regelingen voor het web: podcast, webdoc(serie) en webdramaserie. Er is ruimte voor filmisch en auditief experiment. 

Ben je een beginnend scenarist? Voor talentvolle scenarioschrijvers heeft het fonds de meester-gezel regeling, een leertraject binnen een ervaren schrijversteam. 

Naast de vier bovengenoemde regelingen wil het fonds beginnende makers de kans bieden om te werken aan hun artistieke ontwikkeling en het maken van eigen producties. 

In het kader van talentontwikkeling verleent het fonds daarom een bijdrage aan diverse creatieve ontwikkeltrajecten voor talentvolle makers.

Klik op de regelingen voor meer informatie en de voorwaarden.


Contact met een omroep over je webproductie? Zie hieronder wie je kan benaderen:

Podcast

AVROTROS

Wibo Dijksma      
wibo.dijksma@avrotros.nl

BNNVARA
Arco Gnocchi      
arco.gnocchi@bnnvara.nl

EO
Herbert Codée      
herbert.codee@eo.nl

KRO-NCRV
Astrid Cornelisse 
astrid.cornelisse@kro-ncrv.nl

NTR
Ottoline Rijks      
ottoline.rijks@ntr.nl
Lois de Jong       
lois.de.jong@ntr.nl

VPRO
Anton de Goede   
a.de.goede@vpro.nl


Webdoc(serie)

BNNVARA
Sjoerd van den Broek   
sjoerd.van.den.broek@bnnvara.nl

NTR
Marloes Blokker
marloes.blokker@ntr.nl

VPRO
Barbara Truyen
b.truyen@vpro.nl


Webdramaserie
BNNVARA

Sacha Gertsik
sacha.gertsik@bnnvara.nl

EO
Arnoud Bruinier
arnoud.bruinier@eo.nl

KRO-NCRV
Winnie Rijnders
winnie.rijnders@kro-ncrv.nl

NTR
Marina Blok
marina.blok@ntr.nl
Matthijs van der Veer  
Matthijs.van.der.veer@ntr.nl